Mam Talent

Dnia 21 czerwca 2023 r. jak co roku odbył się w naszej szkole konkurs Mam Talent. Uczniowie z klas od 1 do 8, brali udział w konkurencji: taniec, śpiew i pokaz- prezentacja własna. Wszystkie występujące osoby zaprezentowały wysoki  i bardzo zróżnicowany poziom. Komisja miała trudne zadanie, by dokonać dobrego wyboru. Zatem zwycięscy prezentują się następująco:
1 miejsce w kategorii śpiew Martyna Ćwierz z klasy 4b, a także towarzysząca jej tańcząca koleżanka Nadia Szymura. 2 miejsce w tej samej kategorii zajęła Hanna Waniek z klasy 3b, a 3 miejsce zajęli uczniowie z klasy 5a i 5b.
W kategorii taniec pierwsze miejsce zajęły siostry Hanna Bednarska z klasy 2b i Blanka Bednarska z klasy 4b, drugie miejsce zajęli Piotr Stronczek z klasy 3b wraz z osobami towarzyszącymi  -Julią i Martyną.
W kategorii prezentacja – pokaz własny , pierwsze miejsce zajął Wojciech Cyndzer z klasy 3b, drugie miejsce zajęły: uczennica z klasy 1- Klaudia Waśko i Lilianna Otręba z klasy 5b. Trzecie miejsce zajął Kamil Mordarski z klasy 2a.
Cała impreza została zokończona pięknym tańcem w wykonaniu uczennic z klasy 8a i 8b, a publiczność jak zawsze dopisała.