Dnia Mamy i Taty w klasie 2b

Dnia 30 maja 2023 roku uczniowie klasy 2b z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty przygotowali przedstawienie. Na to przedstawienie składały się deklamacje wierszy oraz  uczniowie wykonali taniec „Belgijkę” i grę na instrumentach do „Marsza Radeckiego”. Na koniec przedstawienia uczennica klasy 2b Hania Bednarska przepięknie zatańczyła solo do piosenki o mamie. Cała uroczystość miała miejsce w sali nr 9 naszej szkoły i  sąsiadującym korytarzu . Uczniowie sami przygotowali pod czujnym okiem wychowawcy poczęstunek dla rodziców – upiekli gofry, zrobili lemoniadę. Wszyscy goście byli pod wrażeniem występu, poczęstunku i organizacji ze strony nauczyciela i uczniów całej uroczystości. To taki miły akcent od dzieci  na zakończenie roku szkolnego dla  wszystkich licznie przybyłych gości.