KONKURS BRD

3 czerwca odbył się w naszej szkole cykliczny Konkurs Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego z udziałem przedstawicieli Policji i Straży Miejskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Dzieci klas I-III wykazały się dużą wiedzą z zakresu znajomości znaków drogowych, przepisów ruchu drogowego, zagadek dotyczących umiejętności właściwego zachowania się w ruchu ulicznym. Były również rebusy, puzzle, diagramy, wyszukiwanie różnic czyli wszystko to, z czym nasze dzieciaki doskonale dają sobie radę. Szanowne Jury oceniło wszystkie prace i odpowiedzi uczniów w efekcie czego wyłoniono zwycięzców konkursu. Oto oni:
– w kategorii klas I:
  I miejsce – Piotr Getler
  II miejsce – Dawid Kuś
  III miejsce – Bartosz Szulik
– w kategorii klas II:
  I miejsce – Dominik Drzęźla
  II miejsce – Damian Reclik
  III miejsce – Krzysztof Wojciehowski
– w kategorii klas III:
  I miejsce – Dawid Kałużny
  II miejsce – Alicja Getler
  III miejsce – Franciszek Gatner
Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody oraz dyplomy, natomiast absolutnie wszyscy uczestnicy zostali obdarowani pięknymi plecakami od Straży Miejskiej, które z pewnością przydadzą się podczas wakacyjnych wypraw.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy za rok na kolejny konkurs. Naprawdę warto!