AKADEMIA Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

„ Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić”                                                                                                   Menander

Pierwszego września  2022 roku w  naszej szkole o godz. 9.00 znów zabrzmiał szkolny dzwonek.  Na  jego dźwięk do szkoły tłumnie przybyli  uczniowie i rodzice, a także dyrekcja , nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Pani Dyrektor Bożena Bezuch przywitała wszystkich zebranych, a  w sposób szczególny pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swoją szkolną przygodę. Uroczystą akademię przygotowali uczniowie klasy VI, którzy w związku z przypadającą 83 rocznicą wybuchu II Wojny Światowej, nawiązali do tragicznych wydarzeń z tego okresu. Na koniec spotkania Pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom jak najlepszych wyników, wielu sukcesów, energii i zapału w zdobywaniu wiedzy.

Ewelina Filipowska